Top Ad unit 728 × 90

DUYURU!

ÖNEMLİ DUYURU!

Styles , Brush ve Pattern Nasıl Yüklenir ?


Merhaba arkadalar bu yazımda sizlere Styles , Brush ve Pattern Nasıl Yükleneceğini öğreteceğim

Brush Nasıl Yüklenir ?: Brush'ımızı indirdikten sonra sırasıyla C>Program Files>Adobe>Photoshop CS 6(Sizin ki hangi sürümü ise o yazar)>Presents>Brush'ın içine Brush dosyamızı atıyoruz Sonra PS'ye giriyoruz ardından Edit>Present Manager'a giriyoruz oradan Load butonuna basıyoruz. Ardından Brush Klasörüne attığımız Brush Dosyasını seçiyoruz ardından Done butonuna basıyoruz ve Brushımızı Yüklemiş oluyoruz.

Pattern Nasıl Yüklenir? : Pattern'de Brush yüklenişiyle hemen hemen aynıdır. Pattern Dosyamızı C>Program Files>Adobe>Photoshop CS 6(Sizin ki hangi sürümü ise o yazar)>Presents>Patterns Klasörüne Atıyoruz sonra PS'ye giriyoruz Edit>Present Manager Diyoruz fark burda oradaki Açılan Pencerede Muhtemelen Brush yazıyordur o Pencereyi açıp Pattern Seçiyoruz Load'a basıp attığımız dosyayı Seçerek Done butonuna basıyoruz ve bitiriyoruz.

Styles Nasıl Yüklenir ? : Aynı Şekilde Styles Dosyamızı C>Program Files>Adobe>Photoshop CS 6(Sizin ki hangi sürümü ise o yazar)>Presents>Styles Klasörüne atıyoruz PS'den Edit>Present Manager>Pencereden Styles'i seçiyoruz Load butonuna basıyoruz Ve attığımız Dosyayı seçiyoruz ve Done butonuna basarap Bitiriyoruz
Sizler için elimizden geleni yapıyoruz. Daha fazlasını istiyorsanız lütfen yorum yapmayı unutmayınız.
Styles , Brush ve Pattern Nasıl Yüklenir ? Reviewed by Tasarimadresi.com on Salı, Ağustos 04, 2015 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm Hakkı Saklıdır Tasarım Adresi | Türkiye'nin Grafik Sitesi © 2015 - Forever

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.