Destek ol

Merhabalar bize destek olmak için herhangi bir bağış yapmanıza gerek yok yazımda bize destek olmak için yapabileceklerinizi anlattım ;

-Yorum Yazın
Her İnternet Sitesi sahipleri gibi bende yazılarıma yorum geldiğinde seviniyorum.Yaptığım tasarımlara o konuyla ilgili kendi fikirlerinizi, eleştirilerinizi, teşekkürlerinizi yazarak bana destek olabilirsiniz.

-Reklamlara Tıklayın
Bildiğiniz üzere web sitemiz sizlerden herhangi bir ücret talep etmemektir. Sitemizdeki tüm yazılar ücretsizdir. Sizlerde bizlere, bu emek karşısında az da olsa destek olmak isterseniz; Sayfanın sağ tarafındaki reklamlara veya yazı içerisinde altta bulunan reklama tıklayabilirsiniz.

-Yazıları Paylaşın
Bildiğiniz üzere paylaştığım yazıların alt kısmında sosyal medya butonları var. Bunlardan herhangi birine tıklayıp yazıyı paylaşırsanız, hem daha çok kişiye yardımımız dokunur hem de sizler bize destek olmuş olursunuz.


-E-Mail Abonesi Olun
Tasarım Adresi'nde yayımlanan dosyalar ilginizi çektiyse ve yeni bir dosya paylaştığımda bu yazıdan hızlı bir şekilde haberdar olmak istiyorsanız sağ üst tarafta yer alan e-mail aboneliği kısmından ya da buraya tıklayarak mail abonesi olabilirsiniz. Mail abonelerine sadece yeni içerik yayımlandığında bir bildirim maili gönderilir.


-Sosyal Medyada Takip Edin
Facebook sayfamızı beğenerek bize destek 

olabilirsiniz.
Destek ol Reviewed by Admin on Çarşamba, Şubat 28, 2018 Rating: 5
Tüm Hakkı Saklıdır Tasarım Adresi | Türkiye'nin Grafik Sitesi © 2015 - Forever

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.